| Energijos klasė | A++/A+ |
|---|---|
| Patalpoms iki (㎡) | 60 |
| WiFi valdymas | Taip |
| Nominali galia | 5.0/6.0 kW |
| Prekės spalva | Balta |
- Description
- Additional information
- Techninė informacija
Description
WindFree™ / Bevėjis vėsinimas
AI greitas ir patogus vėsinimas
Sumaniai naudojant energiją sutaupoma
iki 30 % 4
AI energijos režimas
sumažina energijos suvartojimą iki 30%. 4
Automatiškai mėgaukitės geru nakties miegu
WindFree™ bevėjis, geras miegas
giliam ir maloniam miegui. 6 7
Sausinimo komfortas be šalčio
Komfortiškas džiovinimas
Specializuotas AI WindFree™
oro valymas
Išlaiko švarų orą ir yra lengvai valomas
Plaunamas PM1.0 filtras
Pašalina smulkias dulkes, virusus ir alergenus
4-in-1 PM2,5 filtras
Pagal užsakymą AI WindFree™
SmartThings
Greitas ir paprastas valdymas išmaniuoju telefonu 13
Greitas nuotolinio valdymo pultas
Vizualinis stebėjimas ir valdymas iš bet kurios vietos
Žemėlapio vaizdas
Efektyvus komfortas atvykus ir išvykstant
Sveiki atvykę į vėsinimą ir priežiūrą
Efektyviai ir efektyviai naudokite oro kondicionierių, kai grįšite namo arba išeisite. „SmartThings
Patogus nuotolinis ir išmanus valdymas balsu
„SmartThings“ ir valdymas balsu
WindFree™ režimas sutaupo 77 % energijos, palyginti su greito vėsinimo režimu.
Tylus veikimas
„WindFree“ režimas su 23 dB(A) mažu triukšmu per 23 000 mikro oro angų
WindFree™ oro valymas
Pašalina smulkias dulkes ir kenksmingas medžiagas
iki 99% virusų, bakterijų, alergenų ir PM2,5 dulkių.⁷
Individualizuotas komfortas sveikina jus namuose
bet kada ir bet kur
Techninė Informacija
| Kriterijus | Reikšmė |
|---|---|
| Lauko įrenginys | AR60F18C1AWXEU |
| Vidaus įrenginys | AR60F18C1AWNEU |
| Šildymo galia | 5.0 kW / 6.0 kW |
| EER | 3,6 W/W |
| SEER | 7,2 W/W (A++) |
| COP | 3,73 W/W |
| SCOP | 4,1 W/W (A+) |
Lauko įrenginys
| Kriterijus | Reikšmė |
| Darbinės lauko temperatūros (Vėsinimas) | -10 – 46 °C |
| Darbinės lauko temperatūros (Šildymas) | -15 – 24 °C |
| Matmenys (P x A x G) | 880 x 638 x 310 mm |
| Svoris | 36,8 kg |
| Vamzdžių jungtys | 1/4” + 1/2” |
| Vamzdynų ilgiai (min/max) | 3/30 m |
| Aukščių perkritis (max) | 15 m |
| Freonas | R32 |
| Freono kiekis (užpildytas) | 1.3 kg (7.5m) |
| Papildomas freonas | 10 g/m |
| Garso slėgis | 51 dB(A) |
| Šaldymo galia | 1390 W |
| Šildymo galia | 1610 W |
| Elektros maitinimas | 1ɸ, 220-240V, 50Hz |
| Rekomenduojamas maitinimo kabelis | 3 x 2.5 mm² |
| Rekomenduojamas automatinis jungiklis | C20 A |
Vidaus įrenginys
| Oro srautas | 942 m³/h |
| Garso slėgis (aukštas/žemas) | 41/25 dB(A) |
| Matmenys (P x A x G) | 1055 x 299 x 215 mm |
| Svoris | 12,3 kg |
| Rekomenduojamas maitinimo kabelis (Laukas – Vidus) | 3 x 1.0 mm² |
| Komunikacinis kabelis (Laukas – Vidus) | 2 x 0.75 mm² |
| EER | 3,6 W/W |
| SEER | 7,2 W/W (A++) |
| COP | 3,73 W/W |
| SCOP | 4,1 W/W (A+) |
Lauko įrenginys
| Svoris | 36,8 kg |
| Freonas | R32 |
| Garso slėgis | 51 dB(A) |
| Šaldymo galia | 1390 W |
| Šildymo galia | 1610 W |
Vidaus įrenginys
| Oro srautas | 942 m³/h |
| Svoris | 12,3 kg |